סובלים מכאבים כרוניים ולא מוצאים פתרון? עברתם מרופא לרופא, מבדיקה לבדיקה ולא מוצאים מה יש לכם?

אולי יש לנו רעיון לא רע בשבילכם….

תחום הכאבים הפך מזמן לתחום מאד נפוץ, מחקרים רבים פורסמו, המלצות וניסיונות טיפול, אך עדיין ישנן הרבה שאלות והרבה כאבים שנותרים ללא טיפול, רבים מהסובלים פונים לרופא המשפחה שלא מצליח לאבחן את הבעיה בצורה טובה, הם מתחילים במין לופ כזה של בדיקות והליכה מרופא לרופא. אז בואו נכיר לכם את המרפאה האולטימטיבית בטיפול בכאב. קוראים לה בפשטות מרפאת כאב.

מה יש במרפאת כאב שיכול לעזור לכם?

במרפאת כאב קודם כל יש רופאים שזאת תחום ההתמחות שלהם, כמו שיש רופא אף אוזן גרון, רופא שיניים וכו' , יש גם רופאים שלמדו על הכאבים, מה גורם להם ואיך מקלים עליהם. אז נכון, לא לכל הכאבים יהיה פתרון מהשורש ולפעמים האופציה היחידה לטפל בהם היא בהקלה בלבד, אבל גם זה משהו. ספרו את זה לאנשים שבמשך שנים סבלו מכאבים איומים בגב, ברגליים ולא יכלו לעשות שום דבר לבד. פתאום אחרי ההקלות הם פתאום יכולים לזוז, יכולים לישון בלי הפרעה ואיכות החיים שלהם פתאום משתנה.

להבין את הכאב

במרפאת הכאב יחפשו קודם כל את מקור הכאב, מה גורם לו, באמצעות בדיקות ממוקדות יחפשו את המקור ורק לאחר מכן יתאימו לכם את הטיפול. טיפול בכאב הוא אישי לכל מטופל ובשביל לתת את הטיפול הטוב ביותד הרופא במרפאה יצטרך גם לחקור ולבדוק את העבר הרפואי של המטופל על מנת לראות איזה טיפול ניתן לעשות. לאחר מכן ינסו לראות האם יש טיפול שיכול להעלים בסופו של דבר את הכאבים או שהמטרה תהיה רק להקל עליו. כמובן כל מקרה לגופו וזה תלוי בסוג הכאב ובמקור.

סוגים שונים של טיפול

בכאבים יש כל מיני אפשרויות. יש כאלה שיטפלו עם דיקור סיני ורפואה אלטרנטיבית – כן זה יכול לעבוד בסוגים שונים של כאבים ובמקומות שונים, מטופלים רבים מדווחים על הקלות משמעותיות בכאבים שלהם לאחר טיפול בדיקור סיני וברפואה אלטננטיבית. כמובן שיש גם את הטיפולים הרגילים של התרופות, טיפול במשככי כאבים הוא טיפול שצריך להיות צמוד אל מול הרופא המטפל כדי למנוע התמכרות לתרופה. תרופות משככי כאבים הן תרופות חזקות שיכולות לגרום להתמכרויות קשות – מטפלים ורופאים רבים מעדיפים למצות קודם כל אפשרויות אחרות ולא ישר לדחוף תרופות משככי כאבים.

כמובן שלאחרונה התחיל לעלות הטיפול בקנאביס רפואי לצורך הקלה וטיפול בכאב. מטופלים רבים מדווחים על הקלה משמעותית בכאבים בטיפול זה. יש לציין כי לא כל מרפאות הכאב דוגלות בטיפול זה ויש כאלה שאפילו מתנגדות אליו ומסמנות את הקנאביס כצמח ממכר ומסוכן. לכן הן גם לא מוכנות להשתמש בו לצורך הטיפולים. יש לבדוק בכל מרפאה מהו סוג הטיפול הניתן.

נשאר לנו לאחל המון בריאות

בסופו של דבר כל אחד יבחר במרפאה שמבחינתו תהיה הכי טובה ותצליח להקל על כאבו. ישנם מטופלים שמעדיפים סוג מסויים של טיפול ולכן הם ילכו למרפאות מסויימות שנותנות את אותו הטיפול. בכל אופן, אנחנו ממליצים להתייעץ קודם כל, לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים או איך זה אמור להיות וזה בעצם לא הדבר הנכון – אז אל תתעצלו – תבדקו, תחקרו, תתייעצו. קיבלתם ייעוץ וחוות דעת? תבדקו עוד חוות דעת ועוד ייעוץ! לא לקבל הכל כמובן מאליו.

המון בריאות!