מחפשים דרך לנקות משטחים, מדרכות, רעפים וכו'? כדאי לכם לנסות ניקוי בקיטור – אחד מהדרכים הטובות שיש לניקיון!

מה זה בעצם ניקוי בקיטור?

ניקוי בקיטור מתבצע באמצעות מכונת קיטור מיוחדת, היא בעצם מחממת את המים לטמפרטורה גבוה ומייצרת לחץ עצום שמפרק כל לכלוך וכל בקטריה, היכולת של הניקיון הזאת אינה מוטלת בספק. הקיטור מבצע עבודה מעולה מול משטחים, מדרכות, קירות, רעפים, כל דבר שצריך להסיר ממנו לכלוך, כתמים, צבע, ניתן להסיר באמצעותו וללא פגיעה במשטחים עצמם.

ניקוי יעיל אבל לפעמים לא זול

צריך להבין שלהפעיל את המכונות הללו צריך איש מקצוע מיומן, אז לפעמים המחיר קצת יקר, הכל תלוי במה שאתם צריכים לנקות, גודל המשטחים וכמויות הלכלוך בהחלט מוסיפים לעלויות. קחו בחשבון אבל, שלאחר שתסיימו את הניקיון תוכלו לראות את המשטחים נקיים כמו חדשים ולכן הניקיון הזה ברוב המקרים שווה את המחיר.

כל ריצפה הופכת לנקיה

עיריות רבות משתמשות בשירותי ניקיון בקיטור לצורך ניקיון מדרכות ורצפות, התוצאות פשוט מדהימות – אתם לא תאמינו איך הריצפה נראת לפני ואחרי, כאילו עכשיו שמו רצפות חדשות. סוג כזה של ניקיון עוזר גם לשימור מבנים בצורה נכונה. בנוסף גם קבלנים שבונים דירות משתמשים בשירותי ניקיון בקיטור לצורך הסרה של כתמים ולכלוך שנוצרים בעת שיפוץ מבנה או בניה חדשה – הסרה של בטון ומלט הם חלק מהעבודה של ניקיון בקיטור.

איך מוצאים את בעל המקצוע הנכון?

אז אחרי שהבנו מה זה בעצם ניקוי בקיטור, עוברים למצוא את בעל המקצוע – אז נכון, יש לא מעט חברות ואנשים פרטיים שמציעים את השירות. כמו שהבנתם השירות לא זול, לכן כדאי לקחת חברה שמתמחה בנושא ולא לקחת איזה מישהו שקנה מכונה ועכשיו עובד בה כעבודה נוספת. ההמלצה היא באמת לקחת חברה שיש לה ניסיון של שנים בתחום ויכולים לתת לכם ערבון וקבלות לעבודה שלהם – כדאי מאד לבדוק עליהם המלצות, להתרשם מעבודות קודמות ולקבל איזה אחריות לעבודה שלהם. ניקיון כזה יכול להיות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי – כאשר גם מפעלים רבים משתמשים בסוג זה של ניקיון.

אין חכם כבעל ניסיון

דבר נוסף שאפשר לעשות הוא לדבר עם אנשים שהשתמשו בשירות כזה – לקבל מהם טיפים והמלצות על הניקיון.

לסיכום – סוג זה של ניקיון הופך להיות נפוץ יותר ויותר. הכוח של המים בשילוב הקיטור יוצרים שילוב מנצח שמסיר כל לכלוך עקשן. סוג זה של ניקיון נפוץ גם במגזר העסקי וגם בפרטי ומשמש קבלים ועיריות.